TRENERZY

JUŻ WKRÓTCE

TENIS STOŁOWY:

Jarosław Klamut

Profesjonalny trener tenisa stołowego. Zwycięzca wielu turniejów międzynarodowych, ogólnopolskich oraz setek rozgrywek okolicznościowych. Doświadczenie trenerskie budowane przez 8 lat poprzez gry z osobami indywidualnymi oraz grupami sportowymi.  Reprezentowanie klubów takich jak:

TANIEC NOWOCZESNY:

Żaneta Płudowska

Żaneta Płudowska- I vice Miss Polonia roku 2012 oraz uczestniczka Miss International 2014 w Tokio. Sama Od 8 roku życia jest tancerką Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i Alternatywnego Teatru Tańca LUZ, działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Wielokrotna Mistrzyni i wicemistrzyni Polski, Europy i Świata w tańcu show dance, jazz dance i modern. Żaneta od lat występuje także ze swoją grupą jako tancerka podczas różnych imprez masowych.

Uczniowski Klub Sportowy AURUS

Ul. Poleczki 7 02-822 Warszawa