TRENERZY

PŁYWANIE:

Mariusz Wędrychowicz

Pracuje w pływaniu od 1985r. Zawodnicy Mariusza Wędrychowicza zdobyli około 500 medali Mistrzostw Polski różnych kategorii wiekowych, w tym ponad 100 seniorskich. W swoim dorobku ma także medale Mistrzostw Europy Seniorów: złoty i dwa srebrne. Uczestniczył jako trener w Mistrzostwach Świata w Barcelonie i Montrealu, a także w Mistrzostwach Europy Seniorów w Dublinie, Trieście i Wiedniu.

Tomasz Drab

Instruktor pływania z indywidualnym podejściem do każdego z klubowiczów. Każdy problem potrafi obrócić w żart.

FINSWIMMING:

Michał Guba

Michał z płetwonurkowaniem sportowym- finswimmingiem związany jest od 10 lat. Do największych sukcesów należą 2 medale Pucharu Świata, medale Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. Do swoich największych sukcesów zalicza 3-krotne ukończenie maratonu pływackiego na dystansie 15km w Neuruppin (Niemcy) w latach 2013-2016. Uczestnik Mistrzostw Świata Volos 2016 w finswimmingu, gdzie zajął między innymi 8 miejsce w sztafecie 4x2km.

TENIS STOŁOWY:

Jarosław Klamut

Profesjonalny trener tenisa stołowego. Zwycięzca wielu turniejów międzynarodowych, ogólnopolskich oraz setek rozgrywek okolicznościowych. Doświadczenie trenerskie budowane przez 8 lat poprzez gry z osobami indywidualnymi oraz grupami sportowymi.  Reprezentowanie klubów takich jak:

SZERMIERKA:

Joanna Poćwierz

TANIEC NOWOCZESNY:

Żaneta Płudowska

Żaneta Płudowska- I vice Miss Polonia roku 2012 oraz uczestniczka Miss International 2014 w Tokio. Sama Od 8 roku życia jest tancerką Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i Alternatywnego Teatru Tańca LUZ, działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Wielokrotna Mistrzyni i wicemistrzyni Polski, Europy i Świata w tańcu show dance, jazz dance i modern. Żaneta od lat występuje także ze swoją grupą jako tancerka podczas różnych imprez masowych.

Uczniowski Klub Sportowy AURUS

Ul. Poleczki 7 02-822 Warszawa